Nowa marka? Tylko z nazwy...

Hast to marka, która powstała na bazie wielu lat doświadczeń w branży meblarskiej. Tworzą ją ludzie - pasjonaci, którzy nieprzerwanie od ponad 40 lat starają się kreować trendy, a swoje doświadczenia przekuwać w Twoją radość z codziennego i bezproblemowego użytkowania kuchni. Jako producent wysokiej klasy mebli, oddajemy w ręce Klientów cały nasz potencjał w formie nowoczesnych, kompletnie wyposażonych kuchni oraz innych mebli, zaprojektowanych i wykonanych z najwyższą starannością.

Dla jednych kuchnia to tylko pomieszczenie - dla innych esencja życia.

Od samego początku tworzymy meble kuchenne, które pobudzają apetyt. Tworzymy dla ludzi, dla których "dobre" to zbyt mało - nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości, trwałości i dobrego smaku. Tak powstają wyjątkowe kuchnie, z których jesteśmy dumni.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie

Wraz z rosnącymi wymaganiami naszych klientów, tworzymy rozwiązania pozostające dotąd tylko w sferze marzeń. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań, bo tylko dzięki nim stale możemy się rozwijać, oferując coraz doskonalsze i coraz bardziej innowacyjne produkty.

Tworzymy dla ludzi
- nie dla idei

Każda kuchnia, która opuszcza naszą fabrykę, stanowi idealne połączenie dobrego smaku i maksymalnej użyteczności. Dzięki takiej filozofii możemy oferować produkty, które nie tylko cieszą oko ale również - a może przede wszystkim - są doskonałym miejscem pracy i spotkań.

Funkcjonalność na równi z design`em

Mało kto zadaje sobie pytanie jak ważna w kuchni jest ergonomia. Dzięki nam to pytanie nie mysi zostać zadane by padła jednoznaczna odpowiedź. Każda projektowana przez nasze studio kuchnia jest synonimem elegancji oraz wszechobecnej ergonomii, która będzie dawać Ci jeszcze więcej radości z gotowania.

Wrocław - ALMI DECOR

ul. Czekoladowa 20
55-004 Bielany Wrocławskie

+48 517 235 639 a.lukowska@hasthome.pl

Nasi specjaliści

Wrocław - BIELANY

ul. Czekoladowa 20
55-004 Bielany Wrocławskie

Łódź - PIWNA

ul. Piwna 3
91-003 Łódź

Nasi specjaliści

Poznań - POZNAŃSKA

ul. Poznańska 68
60-853 Poznań

Nasi specjaliści

Poznań - POLSKIE MEBLE

ul. Solidarności 34
61-696 Poznań

Warszawa - JANKI

ul. Plac Szwedzki 3
05-090 Janki/Warszawa

Warszawa - BARTYCKA

ul. Bartycka 24 pawilon 210B (Mirad Alfa)
00-716 Warszawa

Nasi specjaliści

Warszawa - DOMOTEKA

ul. Malborska 41 (I piętro)
03-286 Warszawa

Nasi specjaliści